Kadromuz

Sevgin KURTULUŞ

TED Çorum Koleji

Genel Koordinatörü

Nevzat IŞIK
Duran BOLAT
Oğuzhan KÜYÜK
Anaokulu-İlkokul-Ortaokul Müdürü Lise Müdürü İdari ve Mali İşler Koordinatörü
İlknur KOÇAK
Göksu  Karakaya ÇETİN
Selçuk KUZOLUK
Mustafa ŞAHİNBAŞ
Anaokulu Müdür Yardımcısı

Rusça Öğretmeni

İlkokul Müdür Yardımcısı

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ortaokul Müdür Yardımcısı

Müzik Öğretmeni

Lise Müdür Yardımcısı

Kimya Öğretmeni

 İpek Gökçe ESEN Rabia KOCA Hurinur BODUR
 Rehber Öğretmen Rehber Öğretmen   Rehber Öğretmen
 Damla KUZOLUK Canan KINIŞ Gençay Aygün AĞCA GÜNCELLENDİ ! Buse ÖZKAYA
Okul Öncesi Öğretmeni Okul Öncesi Öğretmeni Okul Öncesi Öğretmeni Okul Öncesi Yrd. Öğretmeni Okul Öncesi Yrd. Öğretmeni
Güner GÜL Gül TAŞKIRAN Ali İSMAİL Emin Emre UYSAL Şengül YÜKSEL
 Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni  Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni
Emine Melis DERTLİ Salim KATIRCI Müjgan ŞENTÜRK Savaş ÖZÜTÜRKER Yelda ORUÇ
Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni Sınıf Öğretmeni
Sibel YİĞİT Özlem GÖKGÖZ Ümit OYMAK Ahu Yücel SÖNMEZ Müge KAYIŞOĞLU
Matematik Öğretmeni Matematik Öğretmeni Matematik Öğretmeni Matematik Öğretmeni Matematik Öğretmeni
İrem GENÇ Tuğba KESKİN Eylem Erdem ELMAS Filiz ÜNER Ali Bilen ARSLAN
Matematik Öğretmeni Felsefe Öğretmeni Fen Bilimleri Öğretmeni Fen Bilimleri Öğretmeni Fizik Öğretmeni
Buket KAKAÇ Ali ÇETİN Onur KAHRAMANTEKİN  Gazi TAŞ Esra Candan DEDE
Fizik Öğretmeni Kimya Öğretmeni Kimya Öğretmeni Biyoloji Öğretmeni
Biyoloji Öğretmeni
Mustafa KESKİN Kadir ERDEN Duygu BOLAT Elif AYDIN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Türkçe Öğretmeni Türkçe Öğretmeni
Yavuz AKSOY Melike ULUS Merve ŞAHİNBAŞ Murat AKYOL Seval SİNCER
Sosyal Bilgiler Öğretmeni Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Coğrafya Öğretmeni Tarih Öğretmeni
Esra Buse YAŞAR Nafiye DALAMANLI Mesude ŞENEL TAŞ GÜNCELLENDİ! Tuğba EKİNAY
İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni
Engin ÜZEL Ferdi ÇELİK Akif Alperen SÖZKESER Amine ISRI Mahmoud FARDDAVAJI
İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni İngilizce Öğretmeni
Mehmet GÜVEN Ümit AKAR
Fransızca Öğretmeni Almanca Öğretmeni
Güliz ELMAS Evrim KARASAÇ IŞIK Selin SOYSAL Yusuf TOPRAKCI Deniz EKEN
Görsel Sanatlar Öğretmeni Görsel Sanatlar Öğretmeni  Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı

Beden Eğitimi Öğretmeni
Gökben TUYĞUN Merve Ünal VERAN Çetin KOÇAK Alican ÇAKIR Mehmet GÖKGÖZ
Müzik Öğretmeni  Beden Eğitimi Öğretmeni Beden Eğitimi Öğretmeni Satın Alma Sorumlusu Muhasebe Sorumlusu
 Melike TUNCAR Ramazan DÖĞMECİ  Nidanur ARSLAN Umut AKÖZ Orhan ACAR
Öğrenci İşleri Sorumlusu Havuz Sorumlusu
Can Kurtaran
Danışma Şoför Güvenlik Görevlisi
Gizem ÇAPAR      Serdar TURNALI Fatma MADAK Döndü KIRŞEHİRLİOĞLU Vildan CÜRÜN
Hemşire Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli
Buket ÇELEBİ Ümran TİRAKİ Gamze SONAR Sevda ÖZTÜRK Ferhat ÇELEBİ
Yrd. Destek Personeli  Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli
Yalçın ATEŞ Özkan SİVRİBAŞ  Seçgin KÜÇÜKDEDE Bektaş ÇELİKTAŞ
Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Yrd. Destek Personeli Teknik Personel
Atatürk Köşesi

Ansolon